Ocynkownia ogniowa w Siedlcach została uruchomiona w roku 1978 i należy do największych w Europie.
cynkowanie ogniowe ramy wposczej turbiny wiatrowej Zabezpieczone konstrukcje
Ocynkownia

Trzy linie technologiczne do cynkowania ogniowego wyposażone w wanny o wymiarach (długość x szerokość x głębokość):

  • 13000 x 1800 x 3300 mm
  • 9000 x 1800 x 3300 mm
  • 7000 x 1800 x 3300 mm

Maksymalne wymiary cynkowanych elementów:

  • 12500 x 1700 x 2900 mm, ciężar jednostkowy do 4 ton
  • 8500 x 1700 X 2900 mm ciężar jednostkowy do 6 ton
  • 6500 x 1700 x 2900 mm, ciężar jednostkowy do 4 ton

UWAGA: przy zbliżaniu się wymiarów elementu do co najmniej dwóch wymiarów granicznych trzeba się skonsultować z technologiem za pośrednictwem działu handlowego.

Możliwości produkcyjne: 400 ton/dobę.

Przyjmowanie konstrukcji do cynkowania od poniedziałku do piątku 24 h/dobę.
Czas pracy Działu Akwizycji Usług Cynkowniczych: pon. – pt. w godzinach 7:00 – 15:00

Nasze powłoki cynkowe odpowiadają standardom normy PN-EN ISO 1461, są produktem w pełni ekologicznym, czego dowodem jest Atest Higieniczny PZH dopuszczający je jako powłoki ochronne rur stosowanych do przesyłania wody pitnej. Proces cynkowania odbywa się przy ciągłym monitoringu technologa oraz laborantów prowadzących codzienne badania składu kąpieli technologicznych. Współpracujemy z pracownikami naukowymi Politechniki Warszawskiej, co pomaga być innowacyjnym oraz uzyskiwać pokrycia antykorozyjne najwyższej jakości. Za usługi cynkowania ogniowego oraz system duplex zostaliśmy wyróżnieni Medalami Europejskimi. Medale te promują produkty i usługi, które swoim standardem nie odbiegają od poziomu europejskiego. W konkursie organizowanym przez miesięcznik „Rynek Chemiczny” zostaliśmy nagrodzeni Złotym Orbitalem za wdrożenie technologii cynkowania bez ołowiu, co pozwala na kontakt otrzymanych tą metodą powłok cynkowych z wodą pitną.

Hala i ocynkowane kraty

Asortyment cynkowanych wyrobów jest bardzo różnorodny – stalowe konstrukcje budowlane, bariery drogowe, zbiorniki, akcesoria dla budownictwa, kraty pomostowe, elementy ogrodzeń, słupy oświetleniowe i trakcyjne. Z naszych usług korzystają krajowi producenci konstrukcji stalowych oraz firmy zagraniczne z całej zachodniej Europy, a obecnie coraz więcej firm ze wschodu. Odpowiednio dobrane zabezpieczenie antykorozyjne zapewnia wieloletnią trwałość konstrukcji stalowych. Kompleksowa oferta Mostostalu Siedlce obejmuje ochronę wyrobów stalowych przed korozją. Korzystając z naszych usług uwolnicie się Państwo od tego problemu na dziesiątki lat.

Top